Citrix Adminisztrátor

Services4-IT-nál kiemelt hangsúlyt fektetünk a kiválóságra, az innovációra és az együttműködésre. Dinamikusan növekvő csapatunk magasan képzett szakemberekből áll, akik már többször bizonyították rátermettségüket. Sikereik megalapozzák optimista szemléletünket a jövőt illetően. A növekvő igényeknek köszönhetően folyamatosan keressük a  tehetséges német nyelven beszélő IT szakembereket, akik szívesen hozzájárulnának vállalatunk fejlődéséhez. Csapatunk tapasztalt mentorok és tehetséges, elkötelezett egyének ideális összhangja, akik készek szembeszállni bármilyen kihívással.
Munkaidő
Teljes munkaidős
Tapasztalat
Medior
Munkavégzés helye
Home Office
Budapest
Pécs
Munkavégzés nyelve
Német
Angol
Magyar
Utazási arány
0 %
Állás azonosító
S4-H1089

Elvárások

  • Befejezett mester- vagy alapképzéses tanulmányok vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Citrix VDI vagy hasonló termékek ismerete
  • IT infrastruktúra-technológiák ismerete
  • A Microsoft Windows Server, Citrix és VMWare ESX ismerete

Feladatok

  • Infrastuktúra üzemeltetése
  • Részvétel izgalmas és kihívásokkal teli IT projektekben
  • Az üzemeltetési folyamatok elemzésének, tervezésének és optimalizálásának támogatása
  • Megoldási koncepciók megvalósítása
  • Termékfejlesztések kidolgozása és bevezetése
  • Az ITIL-irányelveknek megfelelő, 2. szintű támogatás nyújtása a meglévő ügyfelek számára.
SERVICES4-IT iroda

Amit ajánlunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása (vonat, autó, taxi)
  • Ingyenes parkolási lehetőség az iroda melletti parkolóházban
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési és fejlődési lehetőségek
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Home office lehetőség
  • Barátságos csapat, átlátható hierarchia és gyors döntéshozatali folyamatok
  • Szakmai képzések és egyéni nyelvi képzés