SERVICES4-IT iroda

Miért érdemes minket választani?

Célunk, hogy segítsük a kollégáinkat jövőjük megalapozásában.
Elköteleződésünk
Célunk, hogy jelentős hatást gyakoroljunk ügyfeleink mindennapi működésére, és segítsük céljaikat, sikereiket egy új szintre emelni.
Irányelvünk
A Services4-IT-nál személyre szabott megközelítést alkalmazunk minden projektünk során. Szorosan együttműködünk ügyfeleinkkel, hogy megértsük egyedi igényeiket, és személyre szabott megoldásokat nyújthassunk számukra.
Szakértelmünk
Csapatunk tagjai magasan képzettek, mély tudással és több éves tapasztalattal rendelkeznek a saját területükön. Szenvedéllyel követik nyomon a legújabb trendeket és technológiákat. Emellett folyamatos továbbképzési lehetőségeket biztosítva számukra, ideértve képzéseket és nyelvtanfolyamokat is, fejlődhetnek egyéni igényeikre szabva.
Értékeink
Hiszünk abban, hogy egy támogató munkakörnyezet létrehozásával jobban telnek a mindennapok . Ezért kiemelt figyelmet fordítunk a nyílt kommunikációra, csapatmunkára, valamint csapatunk tagjainak folyamatos képzésére.

Ez vár rád

Dinamikus csapat
  • Fiatal és segítőkész kollégák
  • Mentoring és csapatvezetői támogatás
  • Csapatépítők
  • Modern szemlélet
Motiváló munkakörnyezet
  • Hangulatos irodák Budapest és Pécs belvárosában
  • Home office lehetőség
  • Tematikus napok az irodákban
  • Folyamatos kommunikáció a csapatok között
  • Rugalmas munkaidő
Rendszeres továbbképzési lehetőségek
  • Hazai és külföldi workshopok
  • Szakmai képzések
  • Egyéni nyelvtanfolyam
Vonzó juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Referral program
  • Éves bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Szemüvegtámogatás
  • Céges laptop és mobiltelefon

Kiválasztási folyamatunk

1
Jelentkezési űrlap kitöltése
Előszűrés
2
Rövid telefonos interjú a HR csapat egyik tagjával (kb. 20 perc)
Első körös interjú
3
Online interjú a szakmai vezetőkkel és a HR csapatunk egyik tagjával
Második körös interjú
4
Ismerkedés a csapattal és az új feladatokkal
Visszajelzés
5
HR kapcsolatfelvétel
Ajánlat
6
Visszajelzés és állásajánlat

Onboarding folyamatunk

Üdvözlünk a csapatunkban!
1
Szerződés előkészítés
2
Bepillantás a Services4-IT életébe
3
Adminisztráció
4
Munkaeszközök átvétele
5
Kollégák bemutatása
6
Szakmai vezetők és ügyfelek bemutatása
7

Kapcsolattartók

Csikai-Matyasovszki Andrea Portré
Senior Recruiter
Csikai Andrea
Mirkó Mariann portré

Director of HR & Office Management

Mirkó Mariann
IT-Recruiter
Kanyuk Nikolett

Jelöltjeink mondták

"Az ember mindig ideges egy kicsit, hogy vajon hogyan fog zajlani az interjú és a kiválasztási folyamat egy új pozíció pályázata során. Ebben az esetben az egész folyamat olyan simán ment, hogy életemben először az volt az érzésem, mintha már régóta ismerném azokat az embereket, akikkel beszéltem. Mindenki nagyon szimpatikus és segítőkész volt. Nagyon köszönöm, hogy jelentkezhettem!"

- Éva

"A kommunikáció, a kiválasztási folyamat során mind a HR-csapattal, mind a szakmai vezetővel nyílt és barátságos volt. Minden kérdésemre és kérésemre választ kaptam. Teljesen pozitívak a tapasztalataim, mivel nagyon rugalmasak voltak."

- András

"Az információ helyes és tényszerű volt. Mind a vállalatról, mind a csapatról, mind a konkrét munkakörről az volt az érzésem, hogy Önök egy jól együttműködő vállalat, ahol az emberek támogatják egymást a napi kihívásokban. Az is nagyon pozitív volt, hogy az interjú során egyértelmű volt, hogy a leendő vezetőm is mély szaktudással rendelkezik, ami számomra igazán üdítő tényező volt. A cég légköre jól átjött a folyamat során. Ajánlanám az ismerőseimnek."

- Gábor

"A felvételi eljárás barátságos és kellemes légkörben zajlott, így könnyű volt jól teljesíteni. A HR csapat kiterjedt és folyamatos kommunikációja révén tudtam, hogy a pályázatom során mik lesz a következő lépések és hol tart a kiválasztási folyamatban."

- Richárd

GYIK a kiválasztási folyamatunkról

Felkeltettük az érdeklődését?

Állásajánlataink