1. és 2. szintű támogató

Services4-IT-nál kiemelt hangsúlyt fektetünk a kiválóságra, az innovációra és az együttműködésre. Dinamikusan növekvő csapatunk magasan képzett szakemberekből áll, akik már többször bizonyították rátermettségüket. Sikereik megalapozzák optimista szemléletünket a jövőt illetően. A növekvő igényeknek köszönhetően folyamatosan keressük a  tehetséges német nyelven beszélő IT szakembereket, akik szívesen hozzájárulnának vállalatunk fejlődéséhez. Csapatunk tapasztalt mentorok és tehetséges, elkötelezett egyének ideális összhangja, akik készek szembeszállni bármilyen kihívással.
Munkaidő
Teljes munkaidős
Tapasztalat
Medior
Munkavégzés helye
Home Office
Budapest
Pécs
Munkavégzés nyelve
Német
Angol
Magyar
Utazási arány
0 %
Állás azonosító
S4-H1051

Elvárások

  • Sikeresen lezárt informatikai tanulmányok vagy releváns munkatapasztalattal rendelkező informatikai szakember, aki alapos informatikai alap- és szakismeretekkel rendelkezik.
  • Microsoft Windows operációs rendszerek (Windows 10) és a Microsoft 365 termékek használatában szerzett tapasztalat.
  • A Microsoft Office termékek és alkalmazások jó ismerete.
  • Csapatjátékos, lelkes és proaktív attitüd

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és végfelhasználókkal, valamint informatikai problémákkal kapcsolatos kérdéseik megválaszolása
  • 1. és 2. szintű hibaelhárítás, különös tekintettel a Microsoft® technológiákra (Windows Client, Windows 10 és O365, mobil eszközök)
  • Az ügyfelektől és végfelhesználóktól felvett jegyek állapotának nyomon követése és folyamatos kapcsolattartás
SERVICES4-IT iroda

Amit ajánlunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása (vonat, autó, taxi)
  • Ingyenes parkolási lehetőség az iroda melletti parkolóházban
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési és fejlődési lehetőségek
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Home office lehetőség
  • Barátságos csapat, átlátható hierarchia és gyors döntéshozatali folyamatok
  • Szakmai képzések és egyéni nyelvi képzés