Netzwerk Integration Engineer

A Services4-IT-nél nagyra értékeljük a kiválóságot, az innovációt és az együttműködést. 80 magasan képzett szakemberből álló csapatunkkal cégünk gyorsan bővül, és folyamatosan keresünk tehetséges német nyelvű informatikusokat dinamikus csapatunkba. Csapatunk minden tagja bizonyította képességeit, ami optimistává tesz minket fiatal vállalatunk tapasztalatával és szellemiségével kapcsolatban. Csapatunk tapasztalt mentorok és tehetséges, elkötelezett egyének tökéletes keveréke, akik készen állnak bármilyen kihívásra.
Arbeitszeit
Vollzeit
Erfahrung
Medior
Standort
Home Office
Budapest
Pécs
Sprache
Deutsch
Englisch
Ungarisch
Reiseanteil
0 %
Job ID
S4-H1265

Ihr Profil

  • Alapképzés vagy befejezett szakképzés megfelelő szakmai tapasztalattal
  • Legalább négy év szakmai tapasztalat, ebből legalább egy év informatikai adminisztráció
  • Az MS Office termékpaletta magabiztos kezelése
  • Tapasztalat a Cisco FW rendszerekkel, például az ASA-val és a Firepowerrel, valamint a Cisco IOS/ACI-val
  • Hálózati topológiák ismerete (Ethernet, WLAN, stb.)
  • A TCP/IP, OSPF, BGP és MPLS hálózati protokollok alapos ismerete
  • Jártasság olyan szolgáltatásokban, mint a Multicast, DHCP, DNS, NAT, TACACS és RADIUS
  • Nagyon jól ismeri a hálózati infrastruktúrákat felhőkörnyezetekben (Azure)

Ihre Aufgaben

  • Hálózati rendszerek, hálózati átmenetek, valamint WLAN és WAN architekturális tervezése és integrálása az informatikai környezetbe
  • Költségszámítás megoldáshoz
  • Belső és ügyfélkoordináció a megoldástervezéssel kapcsolatban
  • Megvalósítási és üzemeltetési koncepciók létrehozása az alkalmazott infrastruktúra-elemekhez
  • A szolgáltatásnyújtás menedzsmentjének technikai támogatása meglévő ügyfelek számára
  • Ügyfélarchitektúra-integráció áttekintése
  • A vevői ajánlatok minősítése és a műszaki megvalósíthatóság vizsgálata
  • Az ügyfelek igényeinek rögzítése, tisztázása és tisztázása
  • Üzleti esetek és számítások kidolgozása ügyfélszerzéshez
  • Műszaki átvilágítás bevezetése, megoldási koncepciók kidolgozása
  • Tanácsadás műszaki megoldások tervezéséhez
  • Új ügyfelek integrálása a meglévő működési folyamatokba
  • Együttműködés átfogó projektcsapatokban
  • A problémák azonosítása és elemzése, valamint a helyreállítási intézkedések kezdeményezése
  • Problémarögzítés és dokumentálás hibajegyrendszerrel
Services4-IT Office

Unser Angebot

  • Wettbewerbsfähiges Leistungspaket
  • Multinationales Arbeitsumfeld
  • Fahrtkostenzuschuss für den Arbeitsweg (öffentliche Verkehrsmittel, Auto, Taxidienst)
  • Kostenloses Parken
  • Flexible Arbeitszeiten
  • Aufstiegs- und Entwicklungsmöglichkeiten
  • Firmenlaptop und Mobiltelefon
  • Möglichkeit zum Home-Office
  • Freundliches Team, transparente Hierarchie und schnelle Entscheidungswege
  • Individuelles Training, Sprachtraining.